Obozy młodzieżowe zagraniczne samolotem

Hiszpania

Hotel Central Park*** / Samba***/ Don Juan Resort****

Wiek uczestników 14 - 18 lat

Cena od

3699 PLN

OFERTA WYPRZEDANA

W obecnych czasach turystyka stoi na bardzo wysokim poziomie, a na zagraniczne wakacje wybiera się wiele osób. Nic więc dziwnego, że młodzież również o tym marzy. Spędzenie wakacji ciesząc się słońcem, ciepłą morską wodą, pięknymi plażami, czy zachwycającymi widokami to bez wątpienia niesamowita atrakcja. Wyjazd z nami to również szansa dla młodzieży na kontakt z odmienną kulturą, ćwiczenie języka obcego, zwiedzenie pięknych, interesujących miejsc oraz całą masę zabawy. Z pewnością każde dziecko wróci do domu szczęśliwe.

Organizujemy wycieczki do pięknych, chętnie odwiedzanych przez turystów krajów, oferujących całą masę atrakcji. Z nami możesz wysłać swoje dziecko do Hiszpanii, Grecji, na Maltę czy Cypr. Opiekunami każdej wycieczki są doświadczeni zawodowcy, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat zwiedzanych okolic, mają bardzo dobry kontakt z młodzieżą, a przy tym są odpowiedzialni i potrafią zapewnić podopiecznym maksimum bezpieczeństwa.

Każda z naszych wycieczek została dokładnie opisana, dlatego rodzice mogą zapoznać się ze szczegółowym programem, poznać szczegóły zakwaterowania czy przelotu.

Selva Tour Sp. z o.o.

25 - 801 Kielce

ul. Krakowska 291

Dla agenta

Znajdziesz nas na: