OBOZY MŁODZIEŻOWE
ZAGRANICZNE AUTOKAREM

Bułgaria

Hotel Mimosa****

Obóz młodzieżowy Bułgaria Złote Piaski

Wiek uczestników 14-19 lat

Cena od 2999 PLN

2399 PLN

Grecja

Hotel Platon***

Obóz młodzieżowy Grecja Olimpic Beach

Wiek uczestników 13-18 lat

Cena od 2899 PLN

2399 PLN

Hiszpania

Oferta na lato 2023 już wkrótce 🙂

Włochy

Oferta na lato 2023 już wkrótce 🙂

Chcesz zapewnić swojemu dziecku wspaniałą przygodę, którą zapamięta na resztę życia? Wyjazd na obóz młodzieżowy z pewnością sprawi mu wiele radości i dostarczy wrażeń. Nasze obozy realizowane są w pięknych miejscach, które są bardzo chętnie odwiedzane przez turystów i oferują wiele okazji do zabawy, poznania odmiennej kultury, historii obcego kraju i nie tylko. Twoje dziecko będzie miało szansę zintegrować się z rówieśnikami i świetnie zabawić, nocując w komfortowym hotelu.

Zaletą wycieczek autokarowych jest z pewnością atrakcyjna cena. Ten środek transportu niesie za sobą bowiem dużo niższe koszty. Ponadto stanowi również atrakcję samą w sobie. Jest bowiem okazją do pierwszej integracji z innymi uczestnikami wycieczki oraz pozwala cieszyć się pięknymi widokami oraz poznać piękne, mijane okolice, dzielące naszą ojczyznę od celu podróży.

Wszystkie przejazdy realizowane są nowoczesnymi autokarami, w perfekcyjnym stanie technicznym. Dzięki temu przejazdy przebiegają sprawnie i bezproblemowo.

Biuro Podróży Selva Tour

25 - 801 Kielce

ul. Krakowska 291

Dla agenta

Znajdziesz nas na: