Obozy młodzieżowe Włochy

Obóz młodzieżowy Włochy Rimini

Wiek uczestników 13 - 19 lat

Cena od

2699 PLN

Wakacje to nie tylko wytchnienie od nauki i okazja do słodkiego lenistwa. Jest to również szansa, by nastolatek mógł wyjechać, zobaczyć piękne zakątki naszego świata i przeżyć niezapomnianą przygodę. Obozy młodzieżowe stanowią świetną okazję do tego, by nastolatki, w bezpieczny sposób, mogły zobaczyć Włochy, zetknąć się z odmienną kulturą i zdobyć wiele cennych doświadczeń.

Wyjazd do Włoch – ogromna atrakcja dla nastolatków

Nie bez przyczyny jest to jeden z najpopularniejszych kierunków wyjazdowych w Europie. Włochy są wręcz perfekcyjnym miejscem na wakacje. Piękna pogoda, ciepła, morska woda, piękna architektura z całą masą zabytków, pyszna kuchnia, liczne dyskoteki oraz wiele innych atrakcji czekają na turystów, zapewniając całą masę wrażeń.
Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc na terenie tego pięknego kraju jest Rimini. Jeden z najpiękniejszych ośrodków wycieczkowych na terenie kraju. W okolicy znajduje się masa pięknych, piaszczystych plaż oraz wiele interesujących miejsc, tak bardzo przyciągających turystów.

Wyjazd z nami do Rimini – doskonała szansa, by zapewnić swojemu dziecku całą masę zabawy

Naszą specjalnością jest organizacja obozów młodzieżowych. Zdobyte dotychczas doświadczenia pozwoliły nam wykształcić umiejętności współpracy z młodzieżą oraz opracować sposoby kreatywnego wypełniania im czasu. Dzięki temu cały wyjazd stanowi dla nastolatka ogromne przeżycie, jest interesującą, porywającą przygodą i jest przy tym bezpieczny.
W ramach organizowanych przez nas obozów organizujemy również transport autokarowy, a także pełne wyżywienie w czasie wycieczki. Czas wycieczki jest zorganizowany w taki sposób, by młodzież mogła jak najwięcej skorzystać na wyjeździe i jak najbardziej poznać odmienną kulturę Włoch.
Można się o tym przekonać, zapoznając z programem. Chcąc zapewnić rodzicom obszerne, wyczerpujące informacje dotyczące obozu, przygotowaliśmy dokładną rozpiskę wszystkich zaplanowanych atrakcji. Z przygotowanej oferty można dowiedzieć się również jakie są miasta wyjazdowe, z których odbieramy młodzież, poznać szczegóły zakwaterowania, świadczenia czy planowane wycieczki fakultatywne. W razie jakichkolwiek, dodatkowych pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Selva Tour Sp. z o.o.

25 - 801 Kielce

ul. Krakowska 291

Dla agenta

Znajdziesz nas na: