OBOZY MŁODZIEŻOWE
I KOLONIE W POLSCE

MORZE

Oferta na lato 2023 już wkrótce 🙂

GÓRY

Oferta na lato 2023 już wkrótce 🙂

Chcesz zapewnić swojemu dziecku wspaniałą przygodę, która będzie okazją do zdobycia nowych doświadczeń oraz przeżycia wielu przygód? Doskonałym pomysłem będzie wysłanie go na obóz młodzieżowy. Do dyspozycji jest wiele atrakcyjnych destynacji na terenie naszego kraju, a każda z nich dostarcza dziecku całą masę wrażeń.

Obozy młodzieżowe w Polsce

Morze Bałtyckie rokrocznie przyciąga do siebie wielu turystów. Nic w tym dziwnego, tamte okolice oferują wiele atrakcji, mogących wpasować się w każdy gust. Turyści mają dostęp do cudownych plaż, miejsc do aktywnego spędzania czasu, muzeów czy zabytków. Tutaj także odbywają się najlepsze imprezy. Chcąc zapewnić swojemu dziecku możliwość skorzystania z tego wszystkiego, warto wysłać go na kolonie.

Atrakcyjne miejsca nad morzem

Komponując naszą ofertę, przygotowaliśmy wyjazdy do wielu znanych, nadmorskich miejscowości na terenie całego kraju. Organizujemy obozy w Jastrzębiej Górze, Ustce, Rowach, Łebie, w Jarosławcu czy Darłówku. Każde z tych miejsc, ze względu na szczególne walory turystyczne, jest bardzo chętnie odwiedzane i pozwala dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

Kompleksowa oferta

Każdy z organizowanych przez nas obozów jest dokładnie opisany, dlatego rodzice mogą dokładnie zapoznać się z wszystkimi atrakcjami jakie organizujemy dla ich dzieci. Przedstawiona jest rozpiska atrakcji na poszczególne dni, poszczególne świadczenia, zakwaterowania oraz wszystkie inne, ważne informacje.

Z nami nie kupujesz kota w worku. Już od pierwszej chwili wiesz, że Twoja pociecha będzie miała zapewniony wypoczynek w komfortowym, przytulnie urządzonym hotelu. Będzie miała również pełne wyżywienie oraz czas zorganizowany w taki sposób, że nawet przez chwilę nie będzie się nudzić. Wyjazd z nami to przygoda, której nie zapomni przez wiele lat.

Z nami bezpiecznie

Wysyłając swoją pociechę na nasz obóz młodzieżowy masz pewność, że będzie bezpieczna. Nasi opiekunowie to doświadczeni specjaliści, którzy potrafią zadbać o bezpieczeństwo grupy oraz zorganizować czas w taki sposób, by zabawa była realizowana w sposób odpowiedzialny.

Biuro Podróży Selva Tour

25 - 801 Kielce

ul. Krakowska 291

Dla agenta

Znajdziesz nas na: