Obozy młodzieżowe Grecja

Obóz młodzieżowy Grecja Olimpic Beach

Wiek uczestników 13-18 lat

Cena od 2799 PLN

2599 PLN

Olimpic Beach

To miasteczko położone w centralnej części riwiery olimpijskiej nad zatoką termajską, w sąsiedztwie Parali, ok. 4 km od Katerini. Otoczona sosnowymi lasami, z widokiem na Olimp. W miasteczku znajduje się wiele kawiarenek, restauracji, dyskotek i tawern. Wszystko to sprawia, że kurort tętni życiem do późnych godzin nocnych. Jej niewątpliwą atrakcją jest deptak prowadzący do Paralii i szeroka piaszczysta plaża.   

Chcesz zapewnić swojemu dziecku wypoczynek na najwyższym poziomie? Grecja jest wprost idealnym miejscem do tego celu. Jest to jedno z tych miejsc, które pełniło rolę podwalin naszej europejskiej kultury. Właśnie dlatego znajduje się tam wiele cudownych zabytków, muzeów oraz galerii sztuki. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje dziecko miało okazję zrozumieć naszą kulturę, mając kontakt z jej źródłem, obozy młodzieżowe w Grecji z pewnością będą stanowiły świetne rozwiązanie. Oczywiście Grecja to nie tylko historia i kultura, ten piękny kraj oferuje także wiele wrażeń. Osoby wybierające się na wycieczki zagraniczne do niego mogą cieszyć się piękną pogodą oraz urokiem lokalnej przyrody. Niesamowitą atrakcję stanowią również piękne plaże, urokliwe miasteczka oraz cudowna kuchnia.

Wszystko to sprawia, że obozy młodzieżowe w Grecji stanowią przepiękną atrakcję, która przypadnie go gustu praktycznie każdemu dziecku. Jeśli chcesz mu zapewnić wiele wrażeń, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Selva Tour Sp. z o.o.

25 - 801 Kielce

ul. Krakowska 291

Dla agenta

Znajdziesz nas na: