Obozy młodzieżowe Bułgaria

Szukasz świetnej oferty wakacyjnej ? Obozy młodzieżowe w Bułgarii z pewnością będą w stanie sprostać twoim oczekiwaniom. Taki wyjazd to okazja do zabawy, wypoczynku oraz poznania niesamowitych ludzi. W Bułgarii macie do wyboru dwa kurorty takie jak Złote Piaski czy Słoneczny Brzeg.

Obóz młodzieżowy Bułgaria Złote Piaski

Wiek uczestników 14 - 19 lat

Cena od 2499 PLN

2299 PLN

Obóz młodzieżowy Bułgaria Złote Piaski

Wiek uczestników 14 - 19 lat

Cena od 2799 PLN

2599 PLN

Złote Piaski

Jest to jeden z cieszących się największą popularnością kurortów na wybrzeżu Morza Czarnego, znajdujących się w Bułgarii. Stanowi świetny wybór dla wszystkich, którzy lubią wypoczynek na pięknych plażach skąpanych w słońcu i przepadają za kąpielami w ciepłym morzu. Wypoczynek tutaj to cała masa atrakcji, cudowna atmosfera oraz okazja do wielu zabaw, spacerów czy wycieczek. Wszędzie wokół znajdują się również sklepiki i kramy z bułgarskimi wyrobami. Na atmosferę okolicy wpływa również obecność turystów z całej Europy oraz sympatyczni mieszkańcy tych okolic.

Słoneczny Brzeg

Organizujemy obozy młodzieżowe w Bułgarii w największym kurorcie tego kraju. Miejsce znajduje się w pobliżu zabytkowego Nesebyru, który zachwyca swoim urokiem oraz atmosferą. Słoneczny brzeg to miejsce, gdzie możesz liczyć na piękną pogodę, zachwycające wydmy i morze z czystą wodą. Okoliczna plaża ma 10 km długości, jest szeroka, piaszczysta oraz czysta. Okolica obfituje także w bogatą infrastrukturę turystyczną oraz wiele atrakcji, takich jak dyskoteki, aquaparki, restauracje czy bary. Właśnie dlatego Słoneczny Brzeg jest często nazywany Las Vegas wschodu.

Selva Tour Sp. z o.o.

25 - 801 Kielce

ul. Krakowska 291

Dla agenta

Znajdziesz nas na: