OBOZY MŁODZIEŻOWE W BUŁGARII

Szukasz świetnej oferty wakacyjnej ? Obozy młodzieżowe w Bułgarii z pewnością będą w stanie sprostać twoim oczekiwaniom. Taki wyjazd to okazja do zabawy, wypoczynku oraz poznania niesamowitych ludzi. W Bułgarii macie do wyboru dwa kurorty takie jak Złote Piaski czy Słoneczny Brzeg.

Hotel Zdravets****

Obóz młodzieżowy Bułgaria Złote Piaski

Wiek uczestników 14-19 lat

Cena od 2459 PLN

1759 PLN

Hotel Palma****

Obóz młodzieżowy Bułgaria Złote Piaski

Wiek uczestników 14-19 lat

Cena od 2599 PLN

1799 PLN

Hotel Colosseum****

Obóz młodzieżowy Bułgaria Słoneczny Brzeg

Wiek uczestników 14-19 lat

Cena od 2599 PLN

1799 PLN

Złote Piaski

Jest to jeden z cieszących się największą popularnością kurortów na wybrzeżu Morza Czarnego, znajdujących się w Bułgarii. Stanowi świetny wybór dla wszystkich, którzy lubią wypoczynek na pięknych plażach skąpanych w słońcu i przepadają za kąpielami w ciepłym morzu. Wypoczynek tutaj to cała masa atrakcji, cudowna atmosfera oraz okazja do wielu zabaw, spacerów czy wycieczek. Wszędzie wokół znajdują się również sklepiki i kramy z bułgarskimi wyrobami. Na atmosferę okolicy wpływa również obecność turystów z całej Europy oraz sympatyczni mieszkańcy tych okolic.

Słoneczny Brzeg

Organizujemy obozy młodzieżowe w Bułgarii w największym kurorcie tego kraju. Miejsce znajduje się w pobliżu zabytkowego Nesebyru, który zachwyca swoim urokiem oraz atmosferą. Słoneczny brzeg to miejsce, gdzie możesz liczyć na piękną pogodę, zachwycające wydmy i morze z czystą wodą. Okoliczna plaża ma 10 km długości, jest szeroka, piaszczysta oraz czysta. Okolica obfituje także w bogatą infrastrukturę turystyczną oraz wiele atrakcji, takich jak dyskoteki, aquaparki, restauracje czy bary. Właśnie dlatego Słoneczny Brzeg jest często nazywany Las Vegas wschodu.

Podobne oferty

O.W. Bałtycki Relaks

Jastrzębia Góra

Hotel Samba***

Hiszpania Lloret de Mar

Hotel Consul***

Włochy Rimini

Hotel Platon***

Grecja Olimpic Beach

Biuro Podróży Selva Tour

25 - 801 Kielce

ul. Krakowska 291

Dla agenta

Znajdziesz nas na: